Z ostatniej chwili
Strona główna » Reklama

Reklama

Szukacie Państwo skutecznej i sprawdzonej kampanii promocyjnej / reklamowej?

Dobrze Państwo trafili!

     Żyjemy w czasach, w których niełatwo trafić z ofertą reklamową do interesującej nas grupy osób. Nasz serwis wyróżnia to, że publikujemy reklamy w Internecie, jak i w formie papierowej – w bezpłatnej gazecie. Tym samym trafiamy do mieszkańców Ziemi Dąbrowskiej, którzy preferują tradycyjną formę przekazu, jak i tych, którzy wolą czerpać informacje w sposób bardziej multimedialny. Publikowane przez nas artykuły dotyczą każdej grupy wiekowej Mieszkańców Powiśla Dąbrowskiego, ze względu na rozbudowany wachlarz informacji przedstawianych w materiałach.

     Polegając na naszym doświadczeniu zapewnią Państwo Swojej Firmie skuteczny rozgłos i promocję na terenie całego regionu. Umieszczając w Informatorze Dąbrowskim materiały reklamowe, świadomie wybierają Państwo sprawdzoną i skuteczną kampanię promocyjną, gdyż miesięcznik (nakład 5000 szt), w którym zamieszczona będzie Państwa reklama, trafi do licznej grupy Odbiorców, a elementy promujące Państwa Firmę, zamieszczone na naszej stronie internetowej, będą widoczne dla klientów również spoza powiatu dąbrowskiego.

WYBIERZ NAJKORYSTNIEJSZĄ DLA SIEBIE FORMĘ REKLAMY

Oferujemy Państwu:

 reklamę tradycyjną – reklama na stronach kolorowych i czarnobiałych,
Proponujemy publikowanie ogłoszeń drobnych, reklam modułowych, itp. Zróżnicowana oferta reklamowa z pewnością zaspokoi Państwa potrzeby.
• wkładki do gazety (ulotki, płyty, itp.)
Jeśli poszukujecie Państwo innej formy reklamy, poza standardową reklamą prasową, skorzystajcie z możliwości zamieszczenia wkładki w miesięczniku. Wystarczy dostarczyć nam odpowiednią ilość gotowych insertów (ulotki, płyty multimedialne, kalendarze), aby nasi czytelnicy oglądali ofertę Państwa firmy. Jeśli nie posiadacie Państwo gotowego insertu możecie zamówić go w naszym wydawnictwie.
• artykuły sponsorowane – Poza tradycyjną reklamą prasową proponujemy zamieszczenie w naszym miesięczniku artykułów sponsorowanych. Ta ciekawa forma reklamy prasowej pozwoli na szersze przedstawienie działalności firmy. Napiszemy czym się Państwo zajmujecie, jakie proponujecie usługi, dlaczego warto korzystać z usług Państwa firmy. Zrobimy zdjęcia. Przeprowadzimy wywiad.
reklamy na portalu internetowym  (banery reklamowe – statyczne i dynamiczne, linki sponsorowane). Jeśli potrzebujecie Państwo skutecznej i zwięzłej informacji dotyczącej aktualnej promocji, dniach otwartych, nowym produkcie czy wyprzedaży możecie skorzystać z możliwości umieszczenia banerów i linków sponsorowanych. Reklama w Internecie to dzisiaj jedna z najbardziej skutecznych i najtańszych form reklamy. Reklama w portalu www.infordabrowski.pl na terenie działalności Państwa firmy jest tym bardziej atrakcyjna.
Mają Państwo pomysł na przeprowadzenie nietypowej kampanii promocyjnej? Chętnie pomożemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje z Państwa strony.

Zespół Redakcyjny

CENNIK – INFORMATOR DĄBROWSKI

KONTAKT:  redakcja@informatordabrowski.pl

Tel. 606 105 578 lub 608 653 909