Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci mieszkańca gminy Szczucin

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci mieszkańca gminy Szczucin

Szczucińscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 41-letniego mieszkańca gminy Szczucin, w powiecie dąbrowskim. Ciało mężczyzny znaleziono w Radwanie, w rzece Nieczajka. Wstępnie wykluczono, aby do jego śmierci przyczyniły się inne osoby. Decyzją prokuratora zwłoki zabezpieczono celem przeprowadzenia sekcji.

W sobotę (tj. 19.11.br.) po godzinie 18, dyżurny policji w Dąbrowie Tarnowskiej przyjął zgłoszenie o znalezieniu ciała mężczyzny w miejscowości Radwan w gminie Szczucin, które znajdowało się w rzece Nieczajce. Na miejsce skierowany został patrol policji, a także załoga Pogotowia Ratunkowego oraz Państwowa Straż Pożarna z Dąbrowy Tarnowskiej. Ratownicy medyczni podjęli próbę reanimacji mężczyzny, ale odstąpili od niej i stwierdzili zgon 41-letniego mieszkańca gminy Szczucin. Jak ustalili policjanci, zwłoki odnalazł członek rodziny, który od kilku godzin szukał mężczyzny.

Na miejscu, pod nadzorem prokuratora policjanci z grupy dochodzeniowo – śledczej wykonywali czynności procesowe. Wstępnie wykluczono, aby do jego śmierci przyczyniły się inne osoby. Przyczyny oraz okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniane podczas dalszych czynności prowadzonych pod nadzorem prokuratury. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji.

dabrowa-tarnowska.policja.gov.pl
fot. ID

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*