Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Pożegnanie zimy, powitanie wiosny w MBP w Dąbrowie Tarnowskiej

Pożegnanie zimy, powitanie wiosny w MBP w Dąbrowie Tarnowskiej

Wtorkowe i środowe przedpołudnie (22-23 marca br.) w Oddziale dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej należało bez dwóch zdań do dąbrowskich przedszkolaków, którzy bez większego żalu pożegnali Panią Zimę, ale za to radośnie powitali Panią Wiosnę.

Dzieci z Oddziałów Przedszkolnych ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikojała Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej oraz z grup: „Króliczki” z Przedszkola Niepublicznego Ochronka w Dąbrowie Tarnowskiej, „Wesołe Duszki” z Przedszkola nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej i „Biedroneczki” z Przedszkola nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej uczestniczyły w licznych różnorodnych aktywnościach aranżowanych przez Panią Komendant 6-24 Hufca Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej Grażynę Kochanek, wychowawców: Monikę Rygulską-Wąż i Damiana Liro oraz uczestniczki: Agnieszkę Kargulę, Justynę Kargulę i Nikolę Starsiak w ramach współpracy z MBP.

Zabawy podczas czterech spotkań dla blisko stu osób związane były z tym, z czym najbardziej kojarzy się wiosna… nie zabrakło też ulubionego wierszowania.

Oddział dla Dzieci, po prawie dwuletniej przerwie z powodu pandemii, wrócił do tradycyjnego świętowania nadejścia wiosny w „starym stylu” w Krainie Bajek, ale za to z nową energią i głowami pełnymi nowych pomysłów na kolejne czytelnicze działania.

MBP

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*