Z ostatniej chwili
Strona główna » KULTURA » Bezpieczny Dzień Dziecka z Myszką Miki i DDK – zaproszenie

Bezpieczny Dzień Dziecka z Myszką Miki i DDK – zaproszenie

Dąbrowski Dom Kultury dopasował tegoroczną ofertę dla dzieci – z okazji ich święta – do warunków częściowej izolacji i obostrzeń sanitarnych. Bezpieczny Dzień Dziecka będzie kręcił się wokół bohaterów Disneya, za sprawą dwóch wydarzeń.

Pierwsze z nich to kolorowy partybus z Myszką Miki, który zrobi tour po Dąbrowie Tarnowskiej i okolicy, zachęcając spotkane dzieci do żartów, wspólnych zdjęć. Nagrodami będą drobne upominki oraz pamiątkowe certyfikaty potwierdzające to niezwykłe spotkanie (dla pierwszych stu dzieciaków). W planie są następujące przystanki: parking DDK, okolice “Dąbrowiaka”, Delikatesów Centrum i Restauracji Imbirowej przy ul. Grunwaldzkiej, Szkoły Podstawowej w Nieczajnie Górnej, Smęgorzowie i Żelazówce. Odbędzie się ten tour w sobotę 5 czerwca w godz.13:00-17:00.

Drugie wydarzenie to premierowe seanse najnowszej produkcji filmowej ze Studia Walta Disneya – “Cruella” w Kinie “Sokół” (codziennie od 29 maja przez dwa tygodnie na seansach popołudniowych w dwóch wersjach: z polskim dubbingiem i napisami).

Tym wydarzeniom towarzyszyć będzie doroczna wystawa plastyczna najmłodszych z koła “Pastele” (wernisaż 5 czerwca o godz.13:00 w galerii DDK).
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci duże i małe – bez ograniczeń wiekowych.

DDK

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*