Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » „Komiksowe Supertreści” w MBP w Dąbrowie Tarnowskiej

„Komiksowe Supertreści” w MBP w Dąbrowie Tarnowskiej

„Komiksowe Supertreści” to hasło wydarzenia w Oddziale dla DzieciMiejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej, podczas którego omawiany będzie, głównie w sferze wirtualnej, temat komiksów. Przygotowano krótką prezentację online „Komiksowych Supertreści” na przestrzeni lat. Niebawem zaprezentowany zostanie także tutorial z podpowiedziami, w jaki sposób wykonać można ciekawą stronę komiksową.
Link do filmiku z prezentacją „Komiksowych Supertreści” opublikowany na Facebooku: https://tiny.pl/748qf

Zapraszamy do Oddziału dla Dzieci MBP, bowiem znaczna większość książeczek z tego gatunku jest już do wypożyczenia, wśród nich świeżutkie supernowości, jak i znane od pokoleń serie komiksowe. A niektóre z najnowszych komiksów już niebawem trafią na biblioteczne półki.

Wydarzenia„Komiksowe Supertreści” przygotowane zostaływ ramach udziału biblioteki w projekcie „Biblioteka online: program szkoleniowy dla bibliotekarzy” realizowanym przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Dofinansowano ze Środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu „Kultura w sieci”.

MBP

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*