Z ostatniej chwili
Strona główna » KULTURA » „Dąbrowski Festiwal Słowa” w ramach 4. edycji Budżetu Obywatelskiego

„Dąbrowski Festiwal Słowa” w ramach 4. edycji Budżetu Obywatelskiego

Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Twórców Kultury Powiśla Dąbrowskiego rozpoczyna wkrótce realizację zadania „Dąbrowski Festiwal Słowa” w ramach 4.edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

Od października do grudnia odbędzie się kilka spotkań z pisarzami z młodzieżą szkolną (dla młodszych: Ewa Chotomska, dla starszych: Joanna Jagiełło i Igor Strojecki), koncerty poezji śpiewanej pt. ”Piękny jest Bóg” Marii Bober przy akompaniamencie Piotra Niedojadły w kościołach na terenie gminy Dąbrowa Tarnowska oraz w synagodze dąbrowskiej, spotkanie otwarte mieszkańców miasta z dziennikarzem i podróżnikiem Marcinem Kydryńskim w Dąbrowskim Domu Kultury. Ponadto Miejska Biblioteka Publiczna wzbogaci znacznie księgozbiór o nowości wydawnicze adresowane do wszystkich grup wiekowych.
Spotkania z ludźmi kultury i koncerty odbędą się w rygorach sanitarnych (dystans, maseczki, dezynfekcja, informacje kontaktowe od uczestników) z powodu zagrożenia rozprzestrzenianiem się epidemii koronawirusa.

Szczegółowy program spotkań i koncertów zostanie wkrótce opublikowany.

DDK

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*