Z ostatniej chwili
Strona główna » KULTURA » MBP w Dąbrowie Tarnowskiej rusza z podcastami

MBP w Dąbrowie Tarnowskiej rusza z podcastami

W Polsce w ostatnim okresie podcasty cieszą się dużą popularnością. Czym one są? To nagrania audio umieszczane w Internecie dotyczące różnych tematów. Można je nazwać radiem na żądanie, bo słuchacze sami mogą wybrać najlepszą dla siebie porę na włączenie nagrania. Poszczególne podcasty różnią się długością trwaniaoraz formą: mogą to być solowe wypowiedzi lub wywiady.Jak słuchać? Zdecydowanie najwygodniejszy do tego celujestsmartfon.Warto posiadać na urządzeniu zainstalowaną odpowiednią aplikację np. Spotify,Google Podcasts, Apple Podcastsitp. Poszczególnych odcinków można słuchać online lub pobrać i odsłuchać je offline.

Podcast pt. „Bibliowrotek” to propozycja Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej.„Audycja” poświęcona jest literaturze, kulturze oraz bibliotece jako miejscu, w którym każdy odnajdzie przestrzeń dla siebie. Zachęcamy do posłuchania.
Podcast ten powstał jako wynik szkolenia wramach projektu „Wirtualne szkolenia = realne kompetencje” realizowanego przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich w ramach programu MKiDN „Kultura w sieci”, którego operatorem jest Narodowe Centrum Kultury.

MBP Dąbrowa Tarnowska

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*