Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » V Dąbrowski Kiermasz Bożonarodzeniowy – zaproszenie

V Dąbrowski Kiermasz Bożonarodzeniowy – zaproszenie

Wielkimi krokami zbliża się radosny czas Świąt Bożego Narodzenia. Każdy z Nas przygotowuje się by był to czas pełen rodzinnego ciepła, przyjaźni i radości z Narodzenia Jezusa Chrystusa.

Już w najbliższy piątek na parkingach wokół Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Tarnowskiej, zorganizowany będzie V Dąbrowski Kiermasz Bożonarodzeniowy, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Będzie można zaopatrzyć się we wszystko co potrzebne na Wigilijnym stole oraz pod choinką.
Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej wraz z Urzędem Miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej z okazji zbliżających się Świąt serdecznie zaprasza na przedświąteczne zakupy – 20 grudnia br. od godz. 9:00.

Parkingi przed budynkiem dąbrowskiego Urzędu Miejskiego w tym dniu będą nieczynne od 7:00.

Zakupom będzie towarzyszyć także prezentacja i degustacja świątecznych potraw. Przybyłe osoby będą miały okazję skosztować i zakupić dania wigilijne, choinki czy jeszcze gorące i pachnące wyroby wędliniarskie. Będą również wspaniałe wypieki lokalnych gospodyń jak i te które przygotowywane są przez Koła Gospodyń Wiejskich. Do nabycia będą także kartki i ozdoby choinkowe przygotowane przez: dąbrowskie szkoły, stowarzyszenia i wiele, wiele innych.

dabrowatar.pl

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*