Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Akademia Bezpieczeństwa Fundacji PZU odwiedziła uczniów z Żelazówki

Akademia Bezpieczeństwa Fundacji PZU odwiedziła uczniów z Żelazówki

11 czerwca w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Żelazówce uczniów odwiedziła Akademia Bezpieczeństwa Fundacji PZU.

– Zespół Akademii zaprezentował naszym podopiecznym projekt mający na celu kompleksowo edukować dzieci i młodzież w zakresie bezpieczeństwa. Ekipa PZU kształtowała w nas bezpieczne zachowania i postawy w sytuacjach zagrożenia. Uczniowie naszej szkoły i przedszkola wzięli udział w zajęciach, poświęconych prawidłowemu uczestnictwu w ruchu drogowym, odpowiedniemu reagowaniu w sytuacjach zagrożenia oraz umiejętności niesienia pomocy przedmedycznej. Zajęcia warsztatowe podzielone zostały na kilka stref: pierwszej pomocy z ratownikiem medycznym, z zajęciami plastycznymi i interaktywnymi, teatru, bezpiecznego ruchu oraz rozrywki. Wszystkie przygotowane pokazy oraz specjalnie opracowane inscenizacje teatralne w 100 % zaciekawiły wszystkich uczestników projektu. O podstawowych zasadach bezpieczeństwa prowadzący mówili interesująco, a przy tym wszystkim nasze pociechy bawiły się i jednocześnie uczyły. Serdecznie dziękujemy za realizacje projektu w naszej szkole Akademii Bezpieczeństwa Fundacji PZU oraz Panom Policjantom z Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej, którzy uczestniczyli wraz z naszą szkoła w akcji, uczyli nas zasad bezpieczeństwa na drodze, a ponadto na wszystko mieli baczne oko.

NNSPzNNOP w Żelazówce
fot. NNSPzNNOP w Żelazówce

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*