Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » „Festiwal Młodych” w Dąbrowie Tarnowskiej – zaproszenie

„Festiwal Młodych” w Dąbrowie Tarnowskiej – zaproszenie

FESTIWAL_MŁODYCH_ŚDMW najbliższą niedzielę 24 lipca br. od godz. 16:00 na terenie Parafialnego Ośrodka Sportu im. 25 lecia Pontyfikatu Jana Pawła II w Dąbrowie Tarnowskiej rozpocznie się doroczny Parafialny Piknik Rodzinny.
Tego roku wspólna rodzinna zabawa odbywać się będzie pod hasłem: „Festiwal Młodych” z udziałem młodzieży z Francji goszczącej w Naszej parafii z okazji Światowych Dni Młodzieży.
Przewidziano pełno różnych atrakcji: część koncertową, część taneczną, o godz. 18:30 spektakl pt.: „Historia Francji w żywotach świętych” w wykonaniu gości z Francji, o godz. 19:30 uwielbienie i adorację Najświętszego Sakramentu, apel i błogosławieństwo.

Światowe Dni Młodzieży to wielkie święto wiary, wspólnoty i kultury. Nie tylko dla młodych. Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniach, które mają miejsce w naszym mieście.
Parafia dąbrowska pragnie jak najlepiej ugościć wszystkich, którzy przyjdą na koncert, dlatego zaplanowano darmowe posiłki. Przygotowany będzie grill, bigos, chłopskie jadło. Każde dziecko otrzyma lody i napój.
Parafia Dąbrowa Tarnowska serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do wspólnej zabawy i modlitwy.

dabrowatar.pl

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*