Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Gimnazjada w tenisie stołowym na hali łuczniczej w Dąbrowie Tarnowskiej

Gimnazjada w tenisie stołowym na hali łuczniczej w Dąbrowie Tarnowskiej

OLYMPUS DIGITAL CAMERAW ramach systemu współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży Gminnego Szkolnego Związku Sportowego, w miniony wtorek 15 grudnia 2015 roku na hali łuczniczej w Dąbrowie Tarnowskiej do stołów tenisowych przystąpiły dziewczęta oraz chłopcy z gimnazjów w celu wyłonienia Mistrza Gminy.
Rywalizacja przebiegła w kategoriach indywidualnych oraz drużynowych. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwał sędzia Pan Tomasz Łabędź.

Wyniki pojedynków indywidualnych:

Dziewczęta:
I miejsce – Pietras Natalia – Gimnazjum Nr 1 Dąbrowa Tarnowska
II miejsce – Mróz Magdalena – Gimnazjum Nr 2 Dąbrowa Tarnowska
III miejsce – Miłkoś Oliwia – Gimnazjum Nr 1 Dąbrowa Tarnowska
IV miejsce – Rzepka Magdalena – Gimnazjum Nr 2 Dąbrowa Tarnowska
V miejsce – Stępnik Karolina – Gimnazjum Nr 3 Gruszów Wielki
VI miejsce – Wrona Weronika – Gimnazjum Nr 1 Dąbrowa Tarnowska

Chłopcy:
I miejsce – Piękoś Hubert – Gimnazjum Nr 2 Dąbrowa Tarnowska
II miejsce – Węc Norbert – Gimnazjum Nr 2 Dąbrowa Tarnowska
III miejsce – Florek Przemysław – Gimnazjum Nr 2 Dąbrowa Tarnowska
IV miejsce – Kopeć Jakub – Gimnazjum Nr 1 Dąbrowa Tarnowska
V miejsce – Kiełb Jakub – Gimnazjum Nr 2 Dąbrowa Tarnowska
VI miejsce – Sak Adrian – Gimnazjum Nr 2 Dąbrowa Tarnowska

Wyniki rywalizacji drużynowej:

Dziewczęta:
I miejsce – Gimnazjum Nr 1 Dąbrowa Tarnowska, w składzie: Pietras Natalia, Miłkoś Oliwia, Wrona Weronika.
II miejsce – Gimnazjum Nr 2 Dąbrowa Tarnowska, w składzie: Mróz Magdalena, Rzepka Magdalena.
III miejsce – Gimnazjum Nr 3 Gruszów Wielki, w składzie: Stępnik Karolina, Miotła Anna.

Chłopcy:
I miejsce – Gimnazjum Nr 2 Dąbrowa Tarnowska, w składzie: Węc Norbert, Piękoś Hubert, Kiełb Jakub.
II miejsce – Gimnazjum Nr 2 Dąbrowa Tarnowska, w składzie: Lizak Dawid, Florek Przemysław.
III miejsce – Gimnazjum Nr 1 Dąbrowa Tarnowska, w składzie: Kopeć Jakub, Tomaszek Jacek.

Po zakończonych zmaganiach zawodnicy oraz drużyny z miejsc I-III nagrodzeni zostali pamiątkowymi dyplomami, medalami i pucharami. Nagrody w imieniu Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Pana Krzysztofa Kaczmarskiego wręczał sędzia turnieju Pan Tomasz Łabędź.

Artykuł i galeria na stronie:
http://www.dabrowatar.pl/gimnazjada-w-tenisie-stolowym-2/

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*