Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Ostatni akord Pucharu Tymbarku w Dąbrowie Tarnowskiej

Ostatni akord Pucharu Tymbarku w Dąbrowie Tarnowskiej

OLYMPUS DIGITAL CAMERAW poniedziałek 15 grudnia br. w hali sportowej im Agaty Mróz – Olszewskiej przeprowadzone zostały kolejne, ostatnie już rozgrywki na szczeblu powiatowym „XV Turnieju z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Tym razem na arenie zmagań stanęły drużyny chłopców z kategorii wiekowej U-12: Szkoła Podstawowa Bolesław, Szkoła Podstawowa Szczucin, Szkoła Podstawowa Gręboszów, Szkoła Podstawowa Nr 1 Dąbrowa Tarnowska, Szkoła Podstawowa Mędrzechów oraz Szkoła Podstawowa Olesno.
Mecze rozegrane zostały w dwóch grupach, w systemie każdy z każdym, po czym przeprowadzono fazę finałową w systemie pucharowym.
Sędzią głównym wszystkich spotkań był Pan Andrzej Sojka.

Grupa A
SP Szczucin – SP Nr 1 Dąbrowa Tarnowska 0:3 (0:1)
SP Szczucin – SP Olesno 1:0 (0:0)
SP Nr 1 Dąbrowa Tarnowska – SP Olesno 0:0 (0:0)

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – SP Mędrzechów, w składzie: Bartosz Król, Łukasz Klara, Bartłomiej Rachmaciej, Przemysław Dynak, Grzegorz Zapała, Mateusz Doktor, Bartosz Jasak, Maksymilian Szloznak.
II miejsce – SP Nr 1 Dąbrowa Tarnowska, w składzie: Sebastian Dynak, Kacper Niemiec, Jakub Pochroń, Norbert Sajdak, Jakub Kaczor, Bartosz Jurczyk, Marcin Minor, Bartosz Król, Michał Sokołowski, Jakub Michalec.
III miejsce – SP Szczucin, w składzie: Bartłomiej Chrabąszcz, Mateusz Bajdo, Krystian Bogacz, Kacper Jarosz, Piotr Kupiec, Kordian Adamczyk, Marcel Gibała, Mateusz Kupiec, Jakub Gmyr, Antoni Bociek.
IV miejsce – SP Bolesław

Na zakończenie wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe imienne dyplomy, a drużyny z miejsc I – III nagrodzone zostały pucharami. Nagrody wręczali nauczyciele wychowania fizycznego.