Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Program edukacyjny „Bezpieczniki TAURONA. Włącz dla dobra dziecka” w Smęgorzowie

Program edukacyjny „Bezpieczniki TAURONA. Włącz dla dobra dziecka” w Smęgorzowie

W czwartek 3 kwietnia 2014 r. gościliśmy w naszej szkole p. Beatę Boryczko – pracownika firmy Tauron Dystrybucja S.A. Nasza szkoła przystąpiła do realizacji programu edukacyjnego „Bezpieczniki TAURONA. Włącz dla dobra dziecka”, opracowanego przez TAURON Dystrybucja i Fundację TAURON. Program „Bezpieczniki TAURONA. Włącz dla dobra dziecka” to zaangażowanie Grupy TAURON w kwestie związane z bezpiecznym używaniem energii elektrycznej. Patronat nad programem objął Minister Edukacji Narodowej.

Celem „Bezpieczników TAURONA” jest edukacja dzieci i młodzieży w zakresie bezpiecznego i racjonalnego korzystania z energii elektrycznej, urządzeń nią zasilanych, a także bezpiecznego zachowania w pobliżu infrastruktury energetycznej.

Nasz gość przeprowadził prelekcję dla prawie 60 uczniów podzielonych na dwie grupy i w sposób fachowy orazi wyczerpujący udzielał odpowiedzi na zadawane przez uczniów pytania. Uczniowie wychodzili z prelekcji nie tylko z nowymi doświadczeniami i wiadomościami, ale też z małym upominkiem, który ufundowała TAURON Dystrybucja S.A.

spsmegorzow.xon.pl

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*