Z ostatniej chwili
Strona główna » SPORT » XXIV Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Łucznictwie

XXIV Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Łucznictwie

Przez trzy dni 14-16 marca br. Hala Sportowa im. Agaty Mróz Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej będzie centrum polskiego łucznictwa juniorów. W tych dniach odbędą się XXIV Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Łucznictwie oraz organizowane na naszej hali przez Polski Związek Łuczniczy, MLKS „DĄBROVIA” oraz Urząd Miejski w Dąbrowie Tarnowskiej. Na mistrzostwach już kolejny raz do naszego miasta przyjedzie cała łucznicza brać juniorów młodszych. Do rywalizacji przystąpi ponad dwustu zawodników z 40 klubów łuczniczych. Mistrzostwa zostały objęte patronatem honorowym przez: Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, Województwo Małopolskie oraz Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej i Starostę Dąbrowskiego. Zawody odbywać się będą dzięki zaangażowaniu…

Review Overview

Not bad !

Summary : Pellentesque habitant morbi tristique senectus .

User Rating: 3.77 ( 422 votes)

XXIV-Halowe-Mistrzostwa-Polski-Juniorow-Mlodszych-w-Lucznictwie500Przez trzy dni 14-16 marca br. Hala Sportowa im. Agaty Mróz Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej będzie centrum polskiego łucznictwa juniorów. W tych dniach odbędą się XXIV Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Łucznictwie oraz organizowane na naszej hali przez Polski Związek Łuczniczy, MLKS „DĄBROVIA” oraz Urząd Miejski w Dąbrowie Tarnowskiej. Na mistrzostwach już kolejny raz do naszego miasta przyjedzie cała łucznicza brać juniorów młodszych.

Do rywalizacji przystąpi ponad dwustu zawodników z 40 klubów łuczniczych. Mistrzostwa zostały objęte patronatem honorowym przez: Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, Województwo Małopolskie oraz Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej i Starostę Dąbrowskiego.
Zawody odbywać się będą dzięki zaangażowaniu sponsorów, czyli: samorządu gminnego i powiatowego, niezawodnych dąbrowskich przedsiębiorców oraz Grupę Azoty – Głównego Partnera dąbrowskich Łuczników.

Zawody te to kolejna wielka impreza sportowa odbywająca się na dąbrowskich obiektach sportowych. Nie na tym koniec. Już niebawem będziemy zapraszać Państwa na kolejne emocje sportowe, których areną będzie Hala Sportowa im. Agaty Mróz – Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej.

Wszystkich serdecznie zapraszamy
na XXIV Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Łucznictwie
do dąbrowskiej hali.

Kibicujmy naszym zawodnikom !

MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska – to Halowy Mistrz Polski 2014 r. !!!

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*