Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Setne urodziny Pani Leokadii Michalczyk z Dąbrowy Tarnowskiej

Setne urodziny Pani Leokadii Michalczyk z Dąbrowy Tarnowskiej

15 marca 2023 r. Pani Leokadia Michalczyk, mieszkanka Dąbrowy Tarnowskiej, obchodziła wyjątkowy jubileusz setnych urodzin.
Z tej okazji Szanowną Jubilatkę odwiedził Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Pan Krzysztof Kaczmarski oraz Zastępca Burmistrza Pan Stanisław Ryczek, którzy w imieniu władz samorządowych i mieszkańców gminy złożyli Jubilatce najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, pogody ducha i kolejnych lat życia w jak najlepszym zdrowiu

Z okazji setnych urodzin Pani Leokadia otrzymała również listy gratulacyjne od Prezesa Rady Ministrów Pana Mateusza Morawieckiego oraz od Wojewody Małopolskiego Pana Łukasza Kmity, które zostały przekazane Jubilatce przez Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej.
W imieniu Prezesa Zakładu Ubezpieczeń Społecznych życzenia złożyła Pani Ewa Skąpska-Wilk  Dyrektor Oddziału ZUS w Tarnowie, wręczając jednocześnie na ręce Jubilatki decyzję o przyznaniu ustawowego świadczenia honorowego z okazji osiągnięcia stu lat życia.

Pani Leokadia Michalczyk urodziła się 15 marca 1923 r w Dąbrowie Tarnowskiej. W 1944 r. zawarła związek małżeński z Zygmuntem Michalczyk, wychowała 3 dzieci, doczekała się 3 wnuków i 5 prawnuków. Mimo zaawansowanego wieku Pani Leokadia  cieszy się dobrym zdrowiem i doskonałą pamięcią, ma tylko niewielkie problemy z poruszaniem się. Spotkanie było okazją do rozmowy i wspomnień z życia Jubilatki.

Czcigodnej Jubilatce życzymy kolejnych lat w zdrowiu, pogody ducha oraz cierpliwości w zmaganiu się z wszelkimi niedogodnościami dnia codziennego przy wsparciu najbliższych.

dabrowatar.pl
fot.  dabrowatar.pl

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*