Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » 21-latek odpowie przed sądem za zniszczenie mienia, kradzież z włamaniem i paserstwo

21-latek odpowie przed sądem za zniszczenie mienia, kradzież z włamaniem i paserstwo

Policjanci z Dąbrowy Tarnowskiej ustalili i rozliczyli z przestępstw 21-latka podejrzanego o zniszczenia mienia, kradzieży z włamaniem do domu jednorodzinnego oraz paserstwo. Teraz dąbrowianin za swoje czyny odpowie przed sądem. 21-latkowi grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Na początku 2021 roku nieznany sprawca pomalował farbą w sprayu korytarze piwniczne jednego z bloków w centrum Dąbrowy iej co według szacunków wspólnoty mieszkaniowej doprowadziło do strat na kwotę 2000 zł. Policjanci ustalili, że za wybrykiem stoi 21-letni dąbrowianin. Ustalono także, że w 2020 roku dokonał on kradzieży z włamaniem do domu jednorodzinnego oraz dopuścił się paserstwa. Mężczyzna zbywał potem paserom elektronarzędzia oraz sprzęt elektroniczny pochodzący z kradzieży, którego wartość sięgała około 8000 zł. Prokuratura Rejonowa w Tarnowie skierowała akt oskarżenia przeciwko 21-latkowi do Sądu Rejonowego w Dąbrowie Tarnowskiej. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

dabrowa-tarnowska.policja.gov.pl
fot. ID

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*