Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » 100. rocznica urodzin Pani Zofii Ptak

100. rocznica urodzin Pani Zofii Ptak

Wyjątkowy jubileusz obchodziła mieszkanka Dąbrowy Tarnowskiej Pani Zofia Ptak, która 24 października świętowała setne urodziny.
Z racji tego pięknego jubileuszu list gratulacyjny, kwiaty oraz upominek w imieniu władz gminy Dąbrowa Tarnowska na ręce rodziny Jubilatki przekazał Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Pan Krzysztof Kaczmarski.

Burmistrz wręczył również okolicznościowe życzenia od Prezesa Rady Ministrów Pana Mateusza Morawieckiego oraz Wojewody Małopolskiego Pana Łukasza Kmity.

Pani Zofia Ptak rod. Kmieć urodziła się 24 października 1921 r. w Lipinach. W 1948 r. zawarła związek małżeński z Franciszkiem Ptak. Państwo Ptak wychowali 2 dzieci, a Pani Zofia doczekała się 6 wnuków i 12 prawnuków. Przez całe życie była niezwykle pogodną, zaradną, pracowitą i pomocną osobą.
Na co dzień Pani Zofia mieszka z synem oraz synową, którzy troskliwie i z wielkim oddaniem opiekują się Dostojną Jubilatką, ponieważ od 10 lat zdrowie nie pozwala już pani Zofii opuszczać łóżka i wymaga stałej opieki.

Z okazji urodzin Czcigodnej Jubilatce życzymy przeżycia kolejnych wielu lat w zdrowiu, miłości najbliższych, życzliwości bliskich ludzi, a rodzinie siły i wytrwałości w każdym dniu opieki nad Jubilatką. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy tak pięknego Jubileuszu!

dabrowatar.pl
fot. dabrowatar.pl

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*