Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » II Spartakiada Dąbrowskich Seniorów o „Srebrny Liść Dębu”

II Spartakiada Dąbrowskich Seniorów o „Srebrny Liść Dębu”

W dniu 11.09.2021 roku pomimo trudności związanych z pandemią, na dąbrowskim stadionie odbyła się II Spartakiada Dąbrowskich Seniorów o „Srebrny Liść Dębu”.

Seniorzy startowali w 5 konkurencjach: bieg na 60 metrów, zręcznościowy tor przeszkód, hula-hoop, slalom rowerowy, rzut piłeczką do celu.
Seniorzy, którzy zajęli I, II i III miejsca w poszczególnych konkurencjach otrzymali nagrody oraz dyplomy. Pozostali uczestnicy otrzymali upominki za udział w Spartakiadzie.

Podczas wesołej, sportowej rywalizacji seniorzy wykazali się dobrą formą oraz sprawnością, a także uświadomili sobie znaczenie codziennej dbałości o zdrowie i kondycję fizyczną. Spotkanie zakończyło się wspólnym posiłkiem.

Koordynatorem Spartakiady z ramienia Zarządu UTW był Marian Rzeźnik, natomiast organizatorem poszczególnych rozgrywek, a zarazem głównym sędzią był Krzysztof Niemiec prowadzący od kilku ćwiczenia sportowo – rekreacyjne dla seniorów UTW.

Przedsięwzięcie zostało zrealizowane w ramach projektu „Seniorzy UTW w okresie pandemii” współfinansowanego ze środków Gminy Dąbrowa Tarnowska.

dabrowatar.pl
fot. dabrowatar.pl

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*