Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » 18-letni kierujący uderzył w drzewo

18-letni kierujący uderzył w drzewo

Do poważnego wypadku doszło niedzielę w Dąbrowicy, w gminie Szczucin. Kierujący bmw wjechał w drzewo. 18-latek w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala w Dąbrowie Tarnowskiej. Policyjne dochodzenie wyjaśni przyczyny i okoliczności wypadku.

Najprawdopodobniej 18- latek nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w przydrożne drzewo. Na miejscu wypadku pojawiła się policja, straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że kierowca jest nieprzytomny. Aby uwolnić go z pojazdu strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych. 18-latek w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala w Dąbrowie Tarnowskiej. Postępowanie w sprawie wypadku prowadzi Komisariat Policji w Szczucinie. W jego toku będą badane wszelkie okoliczności i przebieg zdarzenia.

Apelujemy do wszystkich kierowców o ściągniecie nogi z gazu i dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze jak również do własnych umiejętności. Przypominamy, że częstymi przyczynami wypadków jest nadmierna prędkość i brawura na drodze.

dabrowa-tarnowska.policja.gov.pl
fot. dabrowa-tarnowska.policja.gov.pl

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*