Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Rodzinna Gra Miejska w Dąbrowie Tarnowskiej

Rodzinna Gra Miejska w Dąbrowie Tarnowskiej

867865786W sobotnie popołudnie 24 lipca br. o godz. 15:00 na słowa: „Trzy, dwa, jeden… START!” sprzed budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej wyruszyli uczestnicy Rodzinnej Gry Miejskiej „W poszukiwaniu bajek do góry nogami” zorganizowanej w ramach „Wakacji w Bibliotece 2021”.

Zgłoszone wcześniej zespoły zmagały się z zagadkami i zadaniami ukrytymi w różnych punktach na mapie naszego miasta. Gracze po otrzymaniu mapek i Kart Gry udali się w wyznaczone obszary, aby zdobyć zaszyfrowane hasło potrzebne do wykonania ostatniego zadania, a tym samym zdobyć podium.
Pierwszy na metę dotarł zespół w składzie: Sara i Alicja Grzeszczyk, na II miejscu uplasowały się Lena, Izabela i Aneta Loraj oraz III miejsce zdobyli Luiza, Ewa i Piotr Kaczmarscy. Wszystkie zespoły biorące udział w Grze Miejskiej otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody za energiczną rywalizację i pełne zaangażowania wyszukiwanie bajek na opak.

Pracownicy Oddziału dla Dzieci serdecznie dziękują wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację gry i tym, którzy podzielili się pomysłami i przemyśleniami oraz pomogli przeprowadzić zadania.

MBP

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*