Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Zakończenie roku szkolnego w szkołach ponadpodstawowych

Zakończenie roku szkolnego w szkołach ponadpodstawowych

25 czerwca w szkołach ponadpodstawowych w powiecie ponad 1400 uczniów świętowało zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Tradycyjnie społecznościom szkolnym towarzyszyli przedstawiciele samorządu powiatowego, którzy przekazali życzenia oraz podziękowania dyrektorom, nauczycielom i pracownikom oświaty.

Serdecznie pogratulowali również wszystkim uczniom uzyskanych wyników i promocji do kolejnej klasy. Pięćdziesięciu uczniów, którzy uzyskali średnią 5,0 i wyżej otrzymało nagrody od samorządu Powiatu Dąbrowskiego.

Nagrody za wysokie wyniki w nauce, udział w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych oraz pracę na rzecz społeczności szkolnej i lokalnej wręczyli również uczniom dyrektorzy szkół.

Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek gościł w Zespole Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej, Wicestarosta Krzysztof Bryk w I Liceum Ogólnokształcącym im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej, natomiast w Zespole Szkół im. W. S. Reymonta w Brniu Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Mariola Smolorz.

powiatdabrowski.pl
GALERIA ZDJĘĆ

fot. powiatdabrowski.pl

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*