Z ostatniej chwili
Strona główna » KULTURA » Wakacje z MBP w Dąbrowie Tarnowskiej – zaproszenie

Wakacje z MBP w Dąbrowie Tarnowskiej – zaproszenie

Oddział dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej w ramach tegorocznej edycji „Wakacji w Bibliotece” przygotował wydarzenia pod hasłem „Bajki do góry nogami”. Temat ten towarzyszyć będzie podczas akcji plenerowych, jak i aktywności online, jakie Oddział dla Dzieci planuje na miesiąc lipiec:

3 lipca (sobota) godz. 15:00-18:00 – Rodzinna Gra Miejska „W poszukiwaniu bajek do góry nogami”. Zapisy od 28 czerwca, liczba uczestników ograniczona.

7 lipca (środa) godz. 11:00-13:00 – Spotkanie plenerowe dla dzieci przed budynkiem MBP pt. „Na kocykach z bajkami do góry nogami”. Zapisy od 28 czerwca, liczba uczestników ograniczona.

14 lipca (środa) – Aktywność online „Poplątane z pomieszanym, czyli rebusy o bajkach do góry nogami!”. Zabawa opublikowana zostanie na stronie www biblioteki oraz profilu MBP na Facebooku.

19-23 lipca (od poniedziałku do piątku) godz. 10:00-18:00 – „BiblioFotka, czyli zdjęcie w bajce do góry nogami”. W sali Oddziału dla Dzieci użytkownicy biblioteki będą mogli wcielić się w znanych bohaterów wykreowanych w nietypowy sposób i w bajkowej aranżacji pstryknąć sobie fotkę wspólnie z dzieckiem.

Wydarzenia odbędą się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Zapisy i szczegółowe informacje uzyskać można bezpośrednio w Oddziale dla Dzieci lub pod nr tel. 14 655 93 03 wew.17.

MBP

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*