Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Wypadek w Wielopolu

Wypadek w Wielopolu

W miejscowości Wielopole, w powiecie dąbrowskim pijany kierowca peugeota wjechał do rowu. Wszyscy jadący samochodem zostali ranni.

13 maja, około godz. 21, w miejscowości Wielopole doszło do wypadku drogowego. Jak ustalili policjanci 20-letni mieszkaniec powiatu dąbrowskiego kierując samochodem osobowym marki Peugeot nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do pobliskiego rowu. W wyniku zdarzenia kierujący doznał obrażeń ciała w postaci ogólnych potłuczeń, Ranni zostali także jego dwaj pasażerowie. Badanie alkomatem wykazało, że 20-latek był pod wpływem alkoholu. Miał ponad 2,5 promila w wydychanym powietrzu, ponadto nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Mężczyźnie za popełnione przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, grzywna do 10 tys. złotych oraz orzeczenie zakazu prowadzenia pojazdów od 1 roku do 10 lat.

Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas kierowania pojazdami. Jadąc zawsze przestrzegajmy przepisów ruchu drogowego i nigdy nie wsiadajmy za kierownicę po alkoholu.

dabrowa-tarnowska.policja.gov.pl
fot. dabrowa-tarnowska.policja.gov.pl

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*