Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Znamy wstępny wynik finansowy WOŚP 2021 w Dąbrowie Tarnowskiej

Znamy wstępny wynik finansowy WOŚP 2021 w Dąbrowie Tarnowskiej

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w sztabie w Dąbrowskim Domu Kultury zagrała 31 stycznia, ale gra licytacjami na Allegro od końca grudnia i nie przestanie do ostatniego regulaminowego dnia (14 lutego). Podobnie jest z e-skarbonką, której zawartość zwiększa się w szybkim tempie. Jeszcze w poniedziałek rano było tam 730 zł, w południe już 850…

Dlatego trudno określić, ile uzbierała WOŚP w Dąbrowie i gminach powiatu poza Szczucinem. Nie mniej niż 40000 zł – to jedyna wiarygodna informacja na 1 lutego. Realna suma to 45000 zł, marzenie to 50000 (w środę doliczone zostaną datki z puszek stacjonarnych, po 14.02 przychody z e-skarbonki i Allegro – tam wystawionych i licytowanych jest wciąż około 30 przedmiotów). Oficjalna informacja o wyniku finansowym zostanie podana 15 lutego.
Gdyby stał się cud i rząd odmrozi po 14 lutego hale sportowe, do grania rzutem na taśmę włączą się jeszcze siatkarze i piłkarze halowi – amatorzy, którzy z tęsknotą czekają na dąbrowskie turnieje WOŚP przełożone już po raz trzeci – ostatecznie na 20-21 lutego (wpisowe zostanie wpłacone na rachunek Fundacji WOŚP albo w przypadku definitywnego odwołania zawodów zwrócone drużynom zgłoszonym, a to kwota ponad 1000 zł).

Wielkie uznanie należy się blisko 80 wolontariuszom, osobom i podmiotom wspierającym (firmy, samorządy – gminny z Dąbrowy Tarnowskiej i powiatowy, restauracje) za każdy grosz, dar serca i inicjatywy pomagające nam wszystkim zagrać – mimo pandemii i kryzysu – tak pięknie.

DDK

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*