Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Aukcje Allegro WOŚP z DDK

Aukcje Allegro WOŚP z DDK

W roku pandemii 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy także w Dąbrowie Tarnowskiej wygląda zupełnie inaczej niż dotąd. Cieszy ogromnie fakt, że aukcje Allegro idą bardzo dobrze. Sprzedano, poddając licytacji wiele różnych przedmiotów (konto DDK2020) za kwotę ponad 3600 zł. Nadal aktywnych jest kilkanaście sesji, wśród nich są typowo orkiestrowe gadżety (kubek, t-shirty, zagłówek, maseczka higieniczna wielorazowa promowana w mediach przez Dyrygenta Jurka Owsiaka), są promocyjne skarby Powiśla Dąbrowskiego (m.in. zalipiańskie motywy na ceramice podarowanej przez Starostę Dąbrowskiego), kolekcjonerski drobiazg wprost ze stadionu Chelsea London FC, czy piękne upominki od Centrum Polonii w Brniu i Hufca OHP w Dąbrowie, rękodzieło artystyczne (praca na szydełku autorstwa Anny Chmury, unikatowa rzeźba z korzenia i szkła „Terra Anima” podarowana przez jej autora – Mikołaja Moździerza.

O tej ostatniej autor: „Charakteryzuje się ona najbardziej nietypowym kształtem i unikatowością – pracujemy nad dziełami czwarty rok i do tego elitarnego grona wybieraliśmy tylko te korzenie, które kształtem i ilością odnóg wywołują najbardziej pożądane emocje bądź przypominają swym kształtem zwierzęta, przedmioty lub abstrakcyjne rzeźby”.

Innym ciekawym pomysłem są vouchery – na tort dla 15 os. (Pracownia Cukiernicza „Tortowe Love” i do Pizzerii „Don Antonio” w Szczucinie).
Licytacje na rzecz WOŚP będą dostępne do 14 lutego, ale zachęcamy, żeby się pośpieszyć, bo przedmioty „topnieją” na licytacjach szybciej niż tegoroczny śnieg… Ich wybór z każdym dniem będzie mniejszy.

Przypominamy, że ze względu na pandemię i obostrzenia sanitarne nie będzie w tym roku podczas 29. Finału WOŚP aukcji gadżetów „na żywo” na scenie DDK.

DDK

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*