Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Mikołajki w Dąbrowskim Domu Kultury

Mikołajki w Dąbrowskim Domu Kultury

Dąbrowski Dom Kultury, dzięki wsparciu miejskich rad osiedlowych zorganizował po raz kolejny event mikołajkowy dla dzieci. Tym razem, ze względu na sytuację epidemiczną, zrezygnowano z formuły spotkania ze św. Mikołajem, natomiast można odebrać paczki przygotowane z okazji tego święta (dotyczy tych 190 szczęśliwców, którzy zdążyli znaleźć się na liście) i oglądnąć w wirtualnej rzeczywistości fotki z Dobrodziejem z Laponii. Do akcji włącza się – jak co roku – Spółdzielnia Mieszkaniowa w Dąbrowie Tarnowskiej, jednak obie instytucje – organizatorzy podzieliły się kompetencjami i obszarami działania. DDK skierował swoją ofertę do dzieci z miasta Dąbrowa Tarnowska, z wyłączeniem mieszkańców bloków spółdzielczych na terenie osiedli Westerplatte i Kościuszki (operator na tym terenie – SM).

Paczki dla beneficjentów z obszaru działania DDK od piątku 4.12 są gotowe do odbioru, św. Mikołaj przywiózł je, ale musiał zdążyć przed halnym z saniami, zanim wytopi śnieg w drodze powrotnej do Laponii. Można paczki odbierać do 11 grudnia, w dni powszednie (8-20). Ze względu na część zawartości (pomarańcze) radzimy zrobić to jednak jak najszybciej.

Tradycyjne Mikołajki były możliwe – i to dość obfite, jak piszą do nas beneficjenci (mimo kryzysu epidemicznego) dzięki zrozumieniu potrzeb środowiska i znacznym wsparciu finansowym udzielonemu przez wszystkie trzy rady osiedlowe w Dąbrowie Tarnowskiej. DDK dziękuje mieszkańcom i przewodniczącym tych rad (panowie: Mirosław Jastrząb, Andrzej Giza, Marcin Kądzielawa) za okazaną szczodrość i troskę) oraz Spółdzielni Mieszkaniowej (Prezes Mariusz Micek) za wytrwałą współpracę na rzecz środowiska.

DDK

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*