Z ostatniej chwili
Strona główna » KULTURA » Znamy kolejne tytuły filmów familijnych w Kinie „Sokół” – zaproszenie

Znamy kolejne tytuły filmów familijnych w Kinie „Sokół” – zaproszenie

Kino „Sokół” po doświadczeniach trudnych czasów epidemii proponuje kolejne tytuły filmów familijnych w nadchodzącym miesiącu powakacyjnym. Takie filmy sprawdzają się w obecnym czasie najlepiej, stąd kolejne propozycje dla tego grona odbiorców.

Pierwszą propozycją filmową jest „O czym marzą zwierzęta?”. W odległym zakątku Ziemi, z dala od oczu ciekawskich ludzi, leży Sanktuarium. To miejsce, gdzie zagrożone gatunki zwierząt znajdują schronienie, a źródłem szczęścia i dobrobytu jest magiczne drzewo, które spełnia życzenia. W krainie tej mieszka mała Klara, której największym marzeniem jest zobaczyć śnieg, lepić bałwany i rzucać się śnieżkami z przyjaciółmi. Kiedy nadchodzi dzień, w którym mieszkańcy Sanktuarium zbierają się pod konarami magicznego drzewa, Klara zrywa ostatni liść i wypowiada na głos swe mroźne pragnienie. Niestety w efekcie niefortunnej zachcianki cała sekretna kraina zostaje zamrożona. Teraz Klara, wraz z siostrą Paulą i mądrym jaszczurem Yarrą, musi wyruszyć na długą i pełną niebezpieczeństw wędrówkę, aby przywrócić dawny blask Sanktuarium. Czasu jest jednak niewiele, bowiem mieszkańcom krainy grozi wyginięcie, a nad światem zwierząt gromadzą się niepokojące ciemne chmury. Film będzie wyświetlany w dniach 4-10.09 o godz. 15:00.

Druga propozycja to długo oczekiwana disneyowska opowieść o bohaterskiej Mulan. Kobieta o imieniu Hua Mulan przebrana za mężczyznę zaciąga się do cesarskiej armii, aby pomóc swojemu schorowanemu ojcu… Wspaniała przygoda, zapadająca w pamięć muzyka, dzielni bohaterowie. Film „Mulan” w naszym kinie będzie grany 11 września – 1 października na seansach popołudniowych, będzie dostępny w dwóch wersjach: dubbing i oryginalna ścieżka dźwiękowa z polskimi napisami (obie w 2D).

DDK

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*