Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Pracowity tydzień szczucińskich strażaków

Pracowity tydzień szczucińskich strażaków

Ostatnie dni to pracowity czas dla strażaków z OSP Szczucin.

– Przez ostatnie dwa dni pięciokrotnie usuwaliśmy gniazda owadów błonkoskrzydłych w miejscowościach tj. Szczucin, Suchy Grunt, Maniów. W zdarzeniach gniazda owadów błonkoskrzydłych zagrażały przebywającym w pobliżu dzieciom i osobom starszym. Ponadto w dniu 21 sierpnia w godzinach południowych nasza jednostka została zadysponowana do pożaru nieużytków w miejscowości Lubasz, koło nasypu kolejowego. Działania polegały na ugaszeniu pożaru za pomocą szybkiego natarcia. W wszystkich wymienionych działaniach brał udział 1 zastęp OSP Szczucin(GBA). Na dzień 21 sierpnia nasza jednostka przekroczyła już setny wyjazd w 2020 roku. – czytamy na stronie facebook OSP Szczucin.

OSP Szczucin
fot. OSP Szczucin

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*