Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Dąbrowscy policjanci zatrzymali włamywacza, który kradł drobny sprzęt elektroniczny ze sklepu

Dąbrowscy policjanci zatrzymali włamywacza, który kradł drobny sprzęt elektroniczny ze sklepu

Dąbrowscy policjanci ustalili i zatrzymali 30-letniego mieszkańca powiatu dąbrowskiego, który na swoim koncie miał dwie kradzieże z włamaniem oraz kilkanaście usiłowań. Jego łupem padły urządzenia elektroniczne. Mężczyzna usłyszał zarzuty.

Zgromadzony przez policjantów materiał dowodowy wskazuje na to, że 30-letni włamywacz na miejsce swojego przestępczego działania wybrał jeden ze sklepów w Dąbrowie Tarnowskiej. Przez kilka miesięcy (od września ubr. do stycznia br.) sprawca notorycznie podejmował próby włamań do gabloty sklepu, w której zgromadzony był drobny sprzęt elektroniczny w postaci szczotek do zębów, trymerów itp. Determinacja z jaką działał mężczyzna doprowadziła do dwóch kradzieży z włamaniem oraz 15 usiłowań. Sklepowego złodzieja ustalili i zatrzymali dąbrowscy kryminalni. Zostały mu przedstawione zarzuty z art. 279 §1 k.k. (kradzież z włamaniem). Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów i poddał się dobrowolnie karze mając na uwadze fakt, że za popełnione przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator wobec 30-latka orzekł karę grzywny w wysokości 2 tys. zł oraz zwrot równowartości skradzionego mienia.

dabrowa-tarnowska.policja.gov.pl
fot. ID

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*