Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » V Konferencja dla Hodowców Bydła i Producentów Mleka w Dąbrowie Tarnowskiej – zaproszenie

V Konferencja dla Hodowców Bydła i Producentów Mleka w Dąbrowie Tarnowskiej – zaproszenie

O czym mówią krowy do swoich hodowców?

Między innymi mówią o tym, że są zwierzętami stadnymi, lubią widzieć, gdzie stawiają nogi i co się dzieje dookoła. Lubią również stałość, rutynę i bardzo potrzebują wygodnego, suchego legowiska, ponieważ leżąc, przez prawie 13 godzin – odpoczywają. I właśnie w takich momentach produkują mleko.

O czym mówią krowy i jak im mija dzień. W jakich warunkach zdrowo rosną, co im najbardziej smakuje, i, dzięki jakiej paszy zwiększają się im przyrosty oraz wydajność mleczna — dowiemy się podczas V Konferencji dla Hodowców Bydła i Producentów Mleka. Odbędzie się ona w Hotelu Cristal Park 21 lutego 2020 r. o godzinie 9.00.

W imieniu Powiatowego Zespołu Doradców Rolniczych MODR w Dąbrowie Tarnowskiej oraz „Centrum Paszowego” – Teresy Wąż, serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji hodowców bydła i producentów mleka, z terenu naszego powiatu i z powiatów sąsiednich.

W programie przewidziano (według zaproszenia umieszczonego poniżej) interesujące,tematyczne wykłady, które wygłoszą przedstawiciele firm: Ekoplon, JFARM, Centrum Paszowe- Teresa Wąż, Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka oraz zostaną przedstawione najnowsze, bieżące komunikaty przez przedstawicieli instytucji z branży okołorolniczej: Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa, Okręgowa Stacja Chemiczno-Rolnicza, Powiatowa Inspekcja Weterynaryjna.

Podobnie, jak ubiegłych latach uczestnicy będą mogli wziąć udział wloterii z nagrodami, oraz skorzystać z obiadu przygotowanego przez Hotel Cristal Park.

Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy uczestników o potwierdzenie udziału pod numerem telefonu: 14 642-28-19 do 19 lutego.

Anna Morawiec
Kierownik PZDR MODR w Dąbrowie Tarnowskiej

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*