Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Klub Senior Plus w Szczucinie oddany do użytku

Klub Senior Plus w Szczucinie oddany do użytku

Klub „Senior Plus” znajduje się w miejscu zapewniającym spokój i bezpieczeństwo uczestników. Budynek po przeprowadzonym remoncie został pozbawiony barier architektonicznych oraz wyposażony w udogodnienia ułatwiające funkcjonowanie osobom niepełnosprawnym.

W placówce znajduję się pomieszczenie ogólnodostępne, pełniące funkcję sali spotkań, wyposażone w stół, krzesła i sofę. Ponad to do dyspozycji seniorów jest aneks kuchenny ze sprzętem i urządzeniami do przygotowywania posiłków, toaleta oraz szatnia. Jest również wydzielone pomieszczenie z prasą, sprzętem RTV oraz orbitrekiem.

Gmina Szczucin na utworzenie Klubu Seniora otrzymała 112 564 zł dofinansowanie z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Cały koszt realizacji zadania wraz z wyposażeniem wyniósł 144 904 zł. Udział własny to 32 340 zł.

Klub „Senior plus” zapewnia osobom starszym miejsce spotkań, daje możliwość twórczego i efektywnego spędzania wolnego czasu, korzystania z oferty prozdrowotnej, obejmującej także usługi w zakresie aktywności ruchowej, edukacyjnej, kulturalnej, rekreacyjnej.

Miejsce to będzie dawało możliwość rozwijania własnych pasji, zainteresowań oraz umiejętności.

szczucin.pl
GALERIA ZDJĘĆ

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*