Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » XVII Sesja Rady Miejskiej w Dąbrowie Tarnowskiej

XVII Sesja Rady Miejskiej w Dąbrowie Tarnowskiej

W dniu 10 stycznia 2020 r. odbyła się XVII sesja Rady Miejskiej w Dąbrowie Tarnowskiej zwołana na wniosek Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej. Obrady prowadził Wiesław Mendys – Przewodniczący Rady Miejskiej w Dąbrowie Tarnowskiej. Na sesji radni podjęli uchwały w sprawie zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Dąbrowa Tarnowska na lata 2020-2028 oraz w sprawie zmian uchwały budżetowej Gminy Dąbrowa Tarnowska na rok 2020.

 

Zmiany obejmowały w szczególności zwiększenie wydatków budżetowych:

– o kwotę 168.000,00 zł. z przeznaczeniem na; docieplenie stropu budynku przy Szkoły Podstawowej Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej przy ul. Zaręby – kwota 155.000,00, opracowanie projektu kompleksu sportowego przy Szkoły Podstawowej w Szarwarku – kwota 13.000,00 zł. w tym; projektu otwartych stref aktywności oraz projektu modernizacji kompleksu sportowego,
– o kwotę 750.161,57 zł. na zwiększenie limitu wydatków w 2020 r. na zadanie „rozwój infrastruktury do produkcji energii ze źródeł odnawialnych na ternie Gmin Powiatu Dąbrowskiego.
– o kwotę 100.000,43 zł. na koszty związane z zatrudnieniem dwóch pracowników w punktach selektywnej zbiórki odpadów komunalnych.

Na tej sesji Rada uchyliła również uchwałę nr XVI/181/19 Rady Miejskiej w Dąbrowie Tarnowskiej z dnia 30 grudnia 2019 r. w sprawie ustalenia dopłaty do taryfy dla zbiorowego odprowadzania ścieków dla gospodarstw domowych na terenie gminy Dąbrowa Tarnowska.

Z treścią w/w uchwał mogą Państwo zapoznać się już wkrótce w Biuletynie Informacji Publicznej UMDT.

Opracowała: Izabela Pintatara-Twardy Inspektor ds. Rady Miejskiej w Dąbrowie Tarnowskiej

dabrowatar.pl
GALERIA ZDJĘĆ

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*