Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Jubileusz 20 -lecia Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Lokalnego Gminy Olesno

Jubileusz 20 -lecia Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Lokalnego Gminy Olesno

W sobotnie popołudnie, 7 grudnia 2019 roku, w sali kinowej „Kina Za Rogiem” w Oleśnie odbył się Jubileusz 20 – lecia Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Lokalnego Gminy Olesno.

W uroczystości wzięli udział m.in. samorządowcy, przedstawiciele zaprzyjaźnionych organizacji i instytucji z terenu powiatu oraz mieszkańcy gminy Olesno. Samorząd powiatowy reprezentowali Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Wicestarosta Krzysztof Bryk, a także radni powiatowi Andrzej Giza i Sebastian Kądzielawa.

Jubileusz stanowił okazję do podsumowania dwóch dekad działalności Stowarzyszenia, które powstało dzięki partnerskiej współpracy Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Dąbrowie Tarnowskiej, samorządu gminnego i instytucji publicznych w Oleśnie oraz mieszkańców. Podczas spotkania nie zabrakło ciepłych słów i podziękowań dla władz Stowarzyszenia na czele z Anną Morawiec, która od 1999 nieprzerwanie przez 20 lat pełniła funkcję Prezesa Zarządu.

W imieniu samorządu powiatowego wyrazy uznania za realizację cennych inicjatyw na rzecz lokalnej społeczności i pozyskanie środków finansowych na sfinalizowanie działań, a także życzenia kolejnych sukcesów na ręce nowej Prezes Marii Szczebak złożył również starosta Lesław Wieczorek.

Obchody 20-lecia Stowarzyszenia uświetnił koncert Aleksandra Martineza – finalisty programu „Mam Talent”, kiermasz ozdób świątecznych przygotowany przez Panie z KGW Niwki wraz z dziećmi oraz poczęstunek.

powiatdabrowski.pl
GALERIA ZDJĘĆ

fot: Ryszard Dorosz i Anna Morawiec

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*