Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Św. Mikołaj spotkał się z podopiecznymi Jednostki Wspierającej Rodzinę

Św. Mikołaj spotkał się z podopiecznymi Jednostki Wspierającej Rodzinę

Wieczorem 5 grudnia br. Święty Mikołaj odwiedził Urząd Miejski w Dąbrowie Tarnowskiej by spotkać się z podopiecznymi Jednostki Wspierającej Rodzinę. Spotkanie z Św. Mikołajem zorganizowali radni Rady Miejskiej z Burmistrzem Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofem Kaczmarskim i pracownikami Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Tarnowskiej. Goście przybyli na uroczystość wraz wychowawcami i Kierownikiem Jednostki Wspierającej Rodzinę Krzysztofem Piotrowskim.

Uroczystość została współorganizowana przez Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej wraz z Gminną Komisją ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, oraz dzięki wielkiemu osobistemu zaangażowaniu radnej Rady Miejskiej Bernadetty Mrówki i hojności lokalnych sponsorów. Wśród darczyńców byli zarówno przedsiębiorcy jak i osoby prywatne. Dzięki czemu udało się przygotować atrakcyjne prezenty dla dzieci i młodzieży oraz poczęstunek z ciastem i pizzą.

Święty Mikołaj pytał dzieci i młodzież o ich zainteresowania i sprawy szkolne. Opowiadał o swojej pracy przy rozdawaniu prezentów. Młodzież wraz z Mikołajem zaśpiewała kolędę „Wśród nocnej ciszy”. Radość dzieci z otrzymanych prezentów była ogromna.

dabrowatar.pl
GALERIA ZDJĘĆ

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*