Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Za nami dwa pierwsze turnieje Dąbrowskiej Dębowej Jesieni 2019

Za nami dwa pierwsze turnieje Dąbrowskiej Dębowej Jesieni 2019

To już VI edycja cyklu piłkarskich turniejów dla najmłodszych – Dąbrowskiej Dębowej Jesieni, współorganizowanych przez Football Academy w Dąbrowie Tarnowskiej i Urząd Miejski w Dąbrowie Tarnowskiej.

W sobotę rywalizowali zawodnicy rocznika 2010, a w niedzielę rocznika 2012. Całodniowe rozgrywki dostarczyły wiele emocji, licznie przybyli kibice dzielnie wspierali najmłodszych piłkarzy. Nasze drużyny Football Academy zaprezentowały się dobrze przeplatając swoje mecze bardzo dobrymi i z nieco słabszą grą.

W trakcie rozgrywania turnieju piłki nożnej VI Edycji Dąbrowskiej Dębowej Jesieni Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski oraz Robert Antosz Prezes UKS Football Academy Dąbrowa Tarnowska dokonali odsłonięcia gabloty z trofeami z ponad sześcioletniej działalności klubu, która umieszczona została w holu dąbrowskiej Hali Sportowej im. Agaty Mróz-Olszewskiej.

dabrowatar.pl

Jeden komentarz

  1. Pytanie chyba do Pana Burmistrza (choć wiadomo,że kto inny decydował….) skoro Urząd Gminy był współogranizatorem tego bardzo prestiżowego turnieju.Czy urząd gminy w Dąbrowie Tarnowskiej nie wie , że ISTNIEJE sekcja piłki nożnej „Dąbrovia” ? Widocznie DT nie ma nic wspólnego z Dąbrovią skoro nie jest zapraszana na ten turniej.Oczywiście , liczy się aktywizacja dzieci i dobra zabawa a tak naprawdę liczy sie marketing tego Pana który naprawdę organizował ten turniej. Pomijając tego Pana dziwię się tylko władzom Urzędu Gminy że podając się za współorganizatora nie zadbały aby sekcja Dabrovii brała udział w tym „prestiżowym” turnieju. Wstyd Panowie.

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*