Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Obchody 101. rocznicy odzyskania niepodległości w Dąbrowie Tarnowskiej- zaproszenie

Obchody 101. rocznicy odzyskania niepodległości w Dąbrowie Tarnowskiej- zaproszenie

Samorząd Powiatu Dąbrowskiego oraz Samorząd Gminy Dąbrowa Tarnowska serdecznie zapraszają na uroczyste Powiatowe obchody 101. rocznicy Odzyskania Niepodległości, które odbędą się 11 listopada 2019 r. w Dąbrowie Tarnowskiej.
Uroczystości w stolicy naszego powiatu rozpoczną się pochodem patriotycznym na Mszę Świętą do kościoła parafialnego pw. Matki Bożej Szkaplerznej, gdzie odbędzie się Msza św. W intencji Ojczyzny. Tradycyjnie apel patriotyczny odbędzie się w parku miejskim na Placu Walczących o Niepodległą Polskę pod Pomnikiem ku czci poległych Synów Miasta Dąbrowy.

PROGRAM:

godz. 9:00 Zbiórka delegacji, pocztów sztandarowych przed budynkiem starostwa powiatowego, a następnie pochód patriotyczny ulicami miasta na Mszę Świętą do kościoła parafialnego pw. Matki Bożej Szkaplerznej;
godz. 9:30 Uroczysta Msza Św. w intencji Ojczyzny;
godz. 10:30 Uroczystość patriotyczna na Placu Walczących o Niepodległą Polskę w Parku Miejskim im. 100-lecia Odzyskania Niepodległości (przemówienia okolicznościowe, składanie wieńców i wiązanek kwiatów oraz zniczy przez delegacje instytucji i organizacji, program artystyczny w wykonaniu młodzieży z I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej).

dabrowatar.pl

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*