Z ostatniej chwili
Strona główna » KULTURA » „Zrób selfie” – finał konkursu w MBP w Dąbrowie Tarnowskiej

„Zrób selfie” – finał konkursu w MBP w Dąbrowie Tarnowskiej

W piątkowe popołudnie w Oddziale dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej spotkali się laureaci facebook’owego konkursu „Zrób selfie”, który polegał na umieszczeniu pod postem konkursowym zdjęcia typu selfie zrobionego przez uczestnika z jego dzieckiem i jego ulubioną książką. Przez trzy tygodnie sierpnia każdy, kto był zainteresowany zdobyciem nagród mógł wystartować w rywalizacji na najlepszą fotkę. Zainteresowani mogli wybrać, o którą nagrodę chcą się starać. Spośród wstawionych w komentarze zdjęć komisja konkursowa wyłoniła trzech zwycięzców. Jury w składzie: Aleksandra Czerwony – studentka pedagogiki, fotograf z zamiłowania, Klaudia Walczak – nauczycielka języka angielskiego, pasjonatka fotografii oraz Klaudia Cabała–pracownik Filii MBP w Gruszowie Wielkim, oceniło15 prac i ogłosiło nagrodzonych:

w kategorii „PODRÓŻ” – książki z serii „Nela” otrzymała pani Magdalena Dudek wraz z synem Filipem i Szymonem,

w kategorii „HUMOR” – „Dziennik Cwaniaczka” trafił w ręce pani Elżbiety Stawosz oraz Szymona i Aleksandry,

w kategorii „DLA MALUCHA” – wygrana przypadła pani Lucynie Chudy i jej córeczce Emilce, która już może się cieszyć wspólnymi zabawami z „Turlututu”.

Uroczyste wręczenie książek i dyplomów z rąk przewodniczącej komisji pani Aleksandry nastąpiło w otoczeniu wystawy skomponowanej ze zdjęć konkursowych, z którymi można zapoznać się nie tylko na profilufacebooko’owym biblioteki, ale również w wersji papierowej w Oddziale dla Dzieci do 13 września br. Spotkanie zakończyło wspólne selfie z laureatami.

Artykuł ukazał się dzięki współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*