Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Powołano nowych dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych

Powołano nowych dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych

W dniu dzisiejszym Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Wicestarosta Krzysztof Bryk w imieniu Zarządu Powiatu Dąbrowskiego, powierzyli stanowiska dyrektora dwóch szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Dąbrowskiego.

Nowym Dyrektorem Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej został Pan Michał Wolak, który będzie pełnił funkcję od dnia 1 września 2019 roku do dnia 31 sierpnia 2024 roku. Pan Michał Wolak ukończył Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, na kierunku matematyka nauczycielska. Ukończył również studia podyplomowe na kierunku nauczanie fizyki oraz organizacja i zarządzanie w oświecie. Od 2005 roku naucza matematyki, fizyki i informatyki w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wietrzychowicach. Od września 2015 roku pełni funkcję wicedyrektora tej palcówki.

Przedłużenie powierzenia stanowiska Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu na okres od dnia 1 września 2019 roku do 31 sierpnia 2024 roku otrzymał Jarosław Boryczka. Od 2007 roku sprawuje funkcję dyrektora w tej palcówce. Ukończył studia na Wyższej Szkole Pedagogicznej w Krakowie na kierunku wychowanie techniczne, a także studia podyplomowe na kierunku bibliotekoznawstwo i informacja naukowa oraz informatyka w szkole.

powiatdabrowski.pl
GALERIA ZDJĘĆ

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*