Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Święto Rodziny w Ujściu Jezuickim

Święto Rodziny w Ujściu Jezuickim

W niedzielę, 9 czerwca br., w Ujściu Jezuickim odbył się festyn z okazji „Święta Rodziny”, organizowany przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej w Gręboszowie. Przy pięknej, słonecznej pogodzie dzieci, młodzież, rodzice i zaproszeni goście mogli spędzić miło czas, bowiem czekało na nich wiele atrakcji. Na program „Święta Rodziny” złożyły się: występy, przedstawienia, pokazy, konkursy i zawody sportowe.

Imprezę rozpoczęło przedstawienie przygotowane przez uczniów i nauczycieli, którego tematem była rodzina.

Był także pokaz „Szkolnych Talentów”, w którym to uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum prezentowali swoje umiejętności: wokalne, instrumentalne, taneczne i sprawnościowe.

Jedną z atrakcji festynu była Fotobudka. Nie zabrakło też pokazu baniek mydlanych oraz malowania twarzy.

Ponadto odbył się pokaz udzielania pierwszej pomocy przygotowany przez Krzysztofa Gila, wójta gminy Gręboszów. Dzielnicowy aspirant Marek Sołtys z Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej doradzał wszystkim jak bezpiecznie spędzić wakacje.

W festynie udział wzięły stoiska: Koła Gospodyń Wiejskich w Gręboszowie, placówki terenowej KRUS w Dąbrowie Tarnowskiej, Klubu Senior + z Hubenic.

Na zakończenie programu przewodnicząca Rady Rodziców Lucyna Zając i zastępca przewodniczącej Paulina Koziara złożyły podziękowania uczniom, rodzicom, nauczycielom, sponsorom oraz osobom zaangażowanym w przygotowanie całej imprezy.

Końcowym akcentem programu „Święta Rodziny” był koncert zespołu „Obywatele DT”.

gck.greboszow.pl
GALERIA ZDJĘĆ

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*