Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Udany Festyn Rodzinny w Szczucinie

Udany Festyn Rodzinny w Szczucinie

W Parku miejskim w Szczucinie w sobotnie popołudnie 8 czerwca br., odbył się Festyn Rodzinny, którego organizatorami byli: SCKiB w Szczucinie, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Szczucinie, Sołectwa Szczucin Wschód i Zachód oraz Stowarzyszenie „Po Zdrowie”. Partnerem imprezy było Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie.

W prezentacjach artystycznych wzięli udział przedszkolaki z gminy Szczucin, laureaci gminnych konkursów i Dance Art Studio Tańca Mariny Hryhorjewy. Niebywałym gościem na festynie był Koziołek Matołek z Pacanowa, który przeprowadził konkurs, bawił się z dziećmi i czytał bajkę. Można było oglądać pokonkursową wystawę prac plastycznych dzieci pt. „Koziołek Matołek w Szczucinie” i „Strażacki trud”. Dzieci korzystały z darmowych atrakcji takich jak: aktywny plac zabaw, wesołe miasteczko, malowanie twarzy, oraz zabawy i konkursy z nagrodami przygotowane przez SCKiB.
Fundatorami nagród byli: Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Szczucinie Lodziarnia – DUDEK, Rafał Kulczyk – „Klub Hawana”, Pizzeria – „Finezja”, „Caffe Natale”.

Dziękujemy sponsorom i wolontariuszom.

sckibszczucin.pl
GALERIA ZDJĘĆ

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*