Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Tour de Powiśle – zaproszenie

Tour de Powiśle – zaproszenie

Dąbrowska Jednostka Strzelecka JS2083 zaprasza w sobotę 15 czerwca br. na kolejną edycję wyścigu rowerowego po drogach naszego powiatu. Tym razem rowerzyści przejadą przez gminę Olesno i Mędrzechów. Całość trasy wynosi 52 km. Tegoroczna edycja będzie się różnić od poprzednich tym, że trasa rajdu wyznaczona została po terenach płaskich.

Zawodnicy wystartują przy budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dąbrowie Tarnowskiej o godz. 10:00. Następnie zawodnicy pojadą do Dąbrówek Breńskich, Woli Mędrzechowskiej, Mędrzechowa, Olesna.

Dla najmłodszych, jak co roku strzelcy przygotowali dwie mniejsze trasy po ul. Nadbrzeżnej i Oleśnickiej. Dzieci do lat 10 pokonają 2km, 11-15 lat – 8km. Dzieci obowiązkowo muszą posiadać kask.

Po wyścigu zawodnicy oraz zgromadzeni kibice będą mogli odwiedzić stanowiska promocyjne firm patronujących imprezie. Sklep sportowy Decathlon udzielał będzie cennych porad dla rowerzystów. Firma rehabilitacyjna Rehamed z Dąbrowy Tarnowskiej będzie świadczyła usługi w formie masażu dla zmęczonych rowerzystów. Piekarnia Sokołowski będzie prezentować swoje naturalne wypieki. Naturhouse doradzi jak prowadzić swoją dietę.

Projekt dofinansowano w wysokości 1500 zł w ramach otwartego konkursu na realizację zadań publicznych Gminy Dąbrowa Tarnowska w sferze wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu.

Szczegółowe informacje na portalu Facebook:
https://www.facebook.com/tourdepowisledabrowskie/

dabrowatar.pl

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*