Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Drużyna Football Academy Dąbrowa Tarnowska awansowała do Finałów Mistrzostw Polski

Drużyna Football Academy Dąbrowa Tarnowska awansowała do Finałów Mistrzostw Polski

W sobotę 25 maja 2019 roku na Orliku przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej rozegrano turniej eliminacyjny do Finałów Mistrzostw Polski Football Academy rocznik 2008 na etapie makroregionalnym. Do Dąbrowy Tarnowskiej zawitały drużyny z Rzeszowa, Lubaczowa, Brzeska oraz Bielska Białej.

Miło nam poinformować, że drużyna Dąbrowskiej Football Academy bardzo dobrze się zaprezentowała. W ostatecznym rozrachunku tj. bilansie bramkowym zawodnicy z dąbrowskiej drużyny zajęli drugie miejsce premiujące awansem do Wielkiego Finału w Opolu, który odbędzie się w dniach od 19 do 20 czerwca 2019 roku. Oto wyniki poszczególnych rozgrywek:

FA DT – FA Lubaczów 7:0
FA DT – FA Rzeszów 1:4
FA DT – FA Brzesko 3:1
FA DT – FA Bielsko Biała 3:0

FOOTBALL ACADEMY jest największą siecią szkółek piłkarskich w Polsce aktualnie w zajęciach treningowych uczestniczy ponad 20 tysięcy dzieci w wieku 4-12 lat zrzeszonych w ponad 170 szkółkach piłkarskich. W Dąbrowskiej Football Academy trenuje ponad 100 zawodników w pięciu grupach treningowych wg wieku. Awans Dąbrowskiej FA do grona najlepszych ośmiu drużyn w Polsce to ogromny sukces, gratulujemy zawodnikom i trenerom.

footballacademy.pl
GALERIA ZDJĘĆ

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*