Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Ponad 2500 Odbiorców wiadomości Informatora Dąbrowskiego na FB – dziękujemy!

Ponad 2500 Odbiorców wiadomości Informatora Dąbrowskiego na FB – dziękujemy!

Dzięki Państwu jesteśmy obecnie jednym z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych Serwisów Informacyjnych Powiśla Dąbrowskiego!
Informacje przekazywane za pośrednictwem naszego serwisu trafiają regularnie już do ponad 2500 Odbiorców Facebooka.

Z pasją dokładamy wszelkich starań, by przekazywać wiarygodne i pewne informacje – zarówno o zbliżających się wydarzeniach, jak i zdawać relacje z minionych spotkań. Pośredniczymy w udostępnianiu wiadomości licznych Organizacji z terenu Powiatu i Subregionu Tarnowskiego. Tworzymy także własne artykuły.

To u nas zapoznacie się Państwo z największą ilością informacji – na bieżąco przekazujemy wszystkie interesujące wiadomości, zarówno z wydarzeń o szerszym, jak i bardziej lokalnym zasięgu.

Naszym celem jest dalsze rozwijanie Serwisu, jeszcze lepszy kontakt z Odbiorcami i stałe zadowolenie naszych Czytelników. Serdecznie zachęcamy do współpracy!

Jeżeli byli Państwo świadkami interesujących wydarzeń w swojej okolicy, chcą zaprosić Innych na ciekawe spotkania / wydarzenia, które odbywają się na terenie Powiśla Dąbrowskiego, zachęcamy do współpracy. Chętnie obejmiemy patronatem medialnym ciekawe inicjatywy.

Zapraszamy również do zamieszczania reklam. To właśnie dzięki nim udaje się utrzymywać nasz Serwis Informacyjny. Oferujemy szeroki zasięg i wachlarz promocji Państwa Firmy – reklamy i informacje mogą być publikowane również w serwisie Informatora Brzeskiego, Bocheńskiego i Tarnowskiego.

Redakcja Informatora Dąbrowskiego
e-mail: redakcja@informatordabrowski.pl

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*