Z ostatniej chwili
Strona główna » KULTURA » Udany Koncert Tarnowskiego Chóru Gos.pl w Gręboszowie

Udany Koncert Tarnowskiego Chóru Gos.pl w Gręboszowie

W niedzielne popołudnie, 12 maja br. w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie wystąpił Tarnowski Chór Gos.pl, który wykonał najpiękniejsze piosenki związane z okresem Wielkanocy. W tym dniu nie zabrakło również tradycyjnych utworów muzyki gospel. Chór Gos.pl zaprezentował się w wersji akustycznej – przy akompaniamencie pianina, na którym zagrał Bartłomiej Szułakiewicz – kierownik muzyczny, kompozytor i aranżer. Chórem dyrygowały Anna Piotrowska i Katarzyna Wrona a podczas koncertu partie solowe wykonali: Katarzyna Kalita, Iwona Solarz, Anna Broda i Marcin Smorczewski. Występ wzbogacony był również komentarzem do poszczególnych utworów, który przedstawiła Bożena Wiatr-Traciak.

Niedzielny koncert spotkał się z dużym zainteresowaniem. Sala Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie wypełniona była po brzegi słuchaczami, którzy usłyszeli wiele wspaniałych utworów, w nowych i nieraz zaskakujących aranżacjach autorstwa Bartłomieja Szułakiewicza.

Organizator Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie składa serdeczne podziękowanie paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Gręboszowie za upieczenie ciasta i pomoc w przygotowaniu poczęstunku.

gck.greboszow.pl
GALERIA ZDJĘĆ

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*