Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Integracyjny Piknik Ogrodniczy w Tarnowie – zaproszenie

Integracyjny Piknik Ogrodniczy w Tarnowie – zaproszenie

Popisy lotnicze, warsztaty carvingu i bukieciarstwa, pokaz kulinarny Adama Gesslera, Bieg Sanguszków oraz VI Mistrzostwa Tarnowa w Nordic Walking – tak w skrócie będzie wyglądał Integracyjny Piknik Ogrodniczy. Imprezę zaplanowano 12 maja w Parku Sanguszków.

O godz. 9:30 zaplanowano Bieg Sanguszków, a następnie VI Mistrzostwa Tarnowa w Nordic Walking. Rejestracja najmłodszych uczestników (od wieku przedszkolnego do klas ponadgimnazjalnych) rozpocznie się o godz. 8. Dorośli muszą wcześniej potwierdzić swój udział. Pokazy lotnicze zaplanowano od godz. 10 do 11, kurs pierwszej pomocy przewidziano o godz. 12. W samo południe zacznie się również Akademia Młodego Ogrodnika. W programie znalazło się m.in. sadzenie roślin i rozpoznawanie ziół. Godzinę później zaplanowano warsztaty cukiernicze i carvingu. Z kolei o godz. 14 chętni będą mogli wziąć udział w warsztatach bukieciarskich. Kolejną część Akademii Młodego Ogrodnika przewidziano od godz. 15 do 17. Pokaz woltyżerki odbędzie się o godz. 15, natomiast półtorej godziny później swoje kulinarne umiejętności zaprezentuje gość specjalny Adam Gessler.

Atrakcje przygotowano też dla najmłodszych – m.in. dmuchańce i zjeżdżalnie, przejażdżki konne, pokazy szczudlarzy, giga bańki. Na pikniku nie zabraknie też domowych wypieków i kiełbasek.

Organizatorem wydarzenia jest Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie. W razie niepogody impreza zostanie przeniesiona do siedziby szkoły w Parku Sanguszków.

tarnow.pl

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*