Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » XI Turniej z okazji 228 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja – zaproszenie

XI Turniej z okazji 228 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja – zaproszenie

Serdecznie zapraszamy na XI Powiatowy Turniej piłki nożnej o Puchar Starosty Dąbrowskiego, który rozegrany zostanie w sobotę 27 kwietnia 2019 roku o godz. 14:00 na stadionie MLKS „DĄBROVIA” w Dąbrowie Tarnowskiej. Na murawie zmierzą się drużyny strażaków, przedsiębiorców, pracowników firmy ZBUD oraz łączona drużyna: nauczyciele wraz z Rejonowym Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji w Dąbrowie Tarnowskiej.

Celem tego sportowego wydarzenia, organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Dąbrowie Tarnowskiej, jest uczczenie 228 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz promocja aktywności fizycznej osób dorosłych, umożliwienie rywalizacji sportowej amatorskich drużyn piłkarskich i integracja społeczności lokalnej.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu dąbrowskiego do wspólnego kibicowania drużynom. Wyrażamy nadzieję, że nieco zmieniona formuła tegorocznego Turnieju spotka się z życzliwym przyjęciem, a mecze rozegrane na pełnowymiarowym boisku dostarczą wszystkim niezapomnianych, sportowych emocji.

powiatdabrowski.pl

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*