Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce ręcznej dziewcząt i chłopców w Dąbrowie Tarnowskiej

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce ręcznej dziewcząt i chłopców w Dąbrowie Tarnowskiej

W czwartek, 4 kwietnia 2019 roku, w Hali Sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce ręcznej dziewcząt i chłopców.

W kategorii: „dziewczęta” do rywalizacji przystąpiło 64 zawodniczki reprezentujące: Publiczną Szkołę Podstawową nr 1 i nr 2 z Dąbrowy Tarnowskiej oraz Szkoły Podstawowe z Gruszowa Wielkiego, Gręboszowa i Radgoszczy.

W wyniku przeprowadzonych rozgrywek miejsce na podium wywalczyły drużyny reprezentujące następujące szkoły:
1. miejsce – Szkoła Podstawowa w Gręboszowie
2. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
3. miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

W kategorii: „chłopcy” do rywalizacji przystąpiło 56 zawodników reprezentujących: Publiczną Szkołę Podstawową nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Szkoły Podstawowe z Gruszowa Wielkiego, Nieczajnie Górnej, Gręboszowa i Mędrzechowa.
Po zaciętej walce miejsce na podium zdobyli:
1. miejsce – Szkoła Podstawowa w Gręboszowie
2. miejsce – Szkoła Podstawowa w Nieczajnie Górnej
3. miejsce – Szkoła Podstawowa w Gruszowie Wielkim

Zespoły, które uplasowały się na podium otrzymały puchary, a zwycięskie drużyny również złote medale. Zawody, które sędziował Marcin Wrona z Tarnowa, rozegrano systemem „każdy z każdym”.

Puchary, medale i dyplomy w imieniu Starosty Dąbrowskiego Lesława Wieczorka wręczyli: Mirosław Jastrząb Przewodniczący Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Dąbrowie Tarnowskiej, Grzegorz Marszałek, Robert Pacześniowski oraz Jerzy Dąbrowa bezpośrednio odpowiedzialny za przeprowadzenie zawodów.

Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn. „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.

powiatdabrowski.pl
GALERIA ZDJĘĆ

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*