Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Sukces łuczników Dąbrovii w Halowych Mistrzostwach Polski Młodzików w Głuchołazach

W dniach 16-17 marca 2019 r. w Głuchołazach rozegrane zostały Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików. Na starcie stanęło ponad 200 zawodników i zawodniczek.

Zawodnicy MLKS „Dąbrovia” Dąbrowa Tarnowska wrócili z nich z trzema medalami. W klasyfikacji drużyn Złoty medal zdobyli: Głowacz Nikodem, Burgiel Kamil i Mikos Piotr, druga drużyna w składzie: Dziurda Bartosz, Kawa Jakub i Marszalik Nikodem zajęła V miejsce. Indywidualnie wśród młodzików srebro wywalczył Głowacz Nikodem, a brąz Dziurda Bartosz. Wśród młodzików starszych Pudełko Emilia uplasowała się na miejscu 11, Kamil Kądzielawa był 13., a Kamil Kądzielawa i Angelika Seternus zajęli 8 miejsce.

Gratulujemy wyników zawodnikom MLKS Dąbrovia i ich trenerce Beacie Chmielewskiej.