Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Przywitaj wiosnę szczupłą sylwetką z Naturhouse

Przywitaj wiosnę szczupłą sylwetką z Naturhouse

Kiedy pogoda za oknem się poprawia, coraz więcej osób myśli o rozpoczęciu odchudzania. Wczesna wiosna to idealny czas na kurację oczyszczającą, która pomoże odzyskać kondycję i dobre samopoczucie. Jak w zdrowy i skuteczny sposób pozbyć się zbędnych kilogramów? Najlepiej udać się do specjalisty. Każda osoba w zależności od wieku, potrzeb, wykonywanego zawodu, trybu życia i przebytych chorób potrzebuje indywidualnie dobranej diety. Stosowanie gotowych diet znalezionych w internecie nie tylko może nie przynieść oczekiwanych rezultatów, ale wręcz zaszkodzić – mówi Dietetyk Zuzanna Zygadło z Centrum Dietetycznego Naturhouse w Dąbrowie Tarnowskiej. Naturhouse działa w Dąbrowie Tarnowskiej od listopada 2016 roku i z powodzeniem zmienia nawyki żywieniowe mieszkańców powiatu dąbrowskiego.

O tym, że odchudzanie jest proste i przyjemne przekonała się Pani Justyna Chmura. W ciągu 6 miesięcy udało się jej schudnąć 28kg. Osiągniętą masę ciała utrzymuje już 1,5 roku! Co się u niej zmieniło po wprowadzeniu diety? Nabrałam więcej pewności i wiary w siebie, już nie czuję się tak skrępowana jak kiedyś, zapominam o dawnych kompleksach, a kupowanie ubrań zaczyna mi sprawiać przyjemność. Jednak największym sukcesem całej mojej kuracji jest udowodnienie, że potrafię i o to mi chodziło.  A wszystkim, którzy zdecydują się na odchudzanie z całego serca życzę powodzenia, próbujcie bo warto! – mówi bohaterka.

Bardzo ważna w odchudzaniu jest odpowiednia motywacja. Kiedy Pani Justyna Golonka rozpoczęła kurację w Centrum Dietetycznym w Dąbrowie Tarnowskiej w czerwcu miała przed sobą jasno postawiony cel: schudnąć do swojego wesela, aby pięknie wyglądać w wymarzonej sukni ślubnej. Do tej pory jej posiłki były nieregularne, piła mało wody, nie jadła warzyw i owoców.  Na co dzień pracuje za granicą, a mimo to udało się jej wzorowo stosować do porad Dietetyka. Na efekty nie trzeba było długo czekać – waga zaczęła spadać już w pierwszym tygodniu stosowania diety! W ciągu 7 miesięcy udało się jej zgubić 27kg. A w obwodach ubyło aż 63cm!

Nieregularne spożywanie posiłków i przegryzanie słodyczy w ciągu dnia – to główni winowajcy problemów z nadmierną masą ciała u Pani Kingi Kopeć. Niejedzenie w pracy z powodu braku czasu a potem duży apetyt wieczorem i spożywanie na raz dużej ilości kalorii sprawiło, że bohaterka zaczęła ekspresowo przybierać kilogramy. Wprowadzenie diety przyniosło bardzo szybkie efekty – masa ciała zaczęła się zmniejszać, ubrania dawniej za małe leżą jak ulał. W ciągu 6 miesięcy Pani Kinga schudła 18kg i zapowiada, że to nie koniec odchudzania!

Dlaczego odchudzanie z Naturhouse daje efekty?

  • Jesz to co lubisz! Posiłki są smaczne, proste w przygotowaniu z ogólnodostępnych składników spożywczych.
  • Nie musisz skrupulatnie liczyć kalorii! – dietetyk dopasowuje odpowiednio zbilansowaną dietę dobraną do Twojego trybu życia.
  • Skupiamy się na Tobie – pracujemy nie tylko nad wagą, ale dbamy również o Twoje samopoczucie i zdrowie. Dietetyk wspiera i motywuje Cię na każdym etapie kuracji.

W Centrum Dietetycznym Naturhouse w Dąbrowie Tarnowskiej każdy może skorzystać z bezpłatnej konsultacji. Oprócz badania składu ciała, dietetyk pomoże poznać przyczynę problemów z nadwagą i zaproponuje skuteczne sposoby ich rozwiązania. Wystarczy umówić się telefonicznie: 539 990 435, w punkcie na ul. Jagiellońskiej 4a w Dąbrowie Tarnowskiej lub przez stronę https://rezerwacje.naturhouse-polska.pl/index.php/?lokalizacja=dabrowa.tarnowska

*Zaprezentowane rezultaty to wyniki indywidualne poszczególnych osób. Osiągnięcie takich samych wyników przez innych nie jest gwarantowane.

(ID)

 

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*