Z ostatniej chwili
Strona główna » KULTURA » Charytatywny Bieg Walentynkowy dla Bartka w Dąbrowie Tarnowskiej

Charytatywny Bieg Walentynkowy dla Bartka w Dąbrowie Tarnowskiej

Mottem niedzielnego Charytatywnego Biegu Walentynkowego dla Bartka Burzec, zorganizowanego przez Run Team Dąbrowa Tarnowska, były słowa „… miarą człowieczeństwa jest troska o drugiego człowieka…”. W ramach biegu, w którym uczestniczyło 36 dzieci, 156 dorosłych i nasi niezawodni kibice zebrano 5940 zł na bardzo potrzebną pomoc dla Bartka.

W organizacji biegu wzięli udział: Poseł Na Sejm RP Wiesław Krajewski, Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski, Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Przewodnicy Rady Miejskiej w Dąbrowie Tarnowskiej Dariusz Lizak, Komenda Powiatowa Policji w Dąbrowie Tarnowskiej, Jednostki OSP Szarwark, OSP Nieczajna Górna i OSP Smęgorzów, Hotel Cristal Park, Piekarnia Sokołowski, Firma Andrzejek, Mobilni Barmani Damian Błachaniec, Sklep Groszek ul. Szpitalna, Sklep Mrówka, Koła Gospodyń Wiejskich z Grądów i Mędrzechowa oraz Zakład Fotograficzny Multipxel.

Bartkowi i jego rodzinie, wraz z organizatorami biegu, życzymy zdrowia i siły. Pamiętajcie, że wszyscy trzymamy za Was mocno kciuki i pozostajecie w naszych myślach i modlitwie.

Run Team Dąbrowa Tarnowska

dabrowatar.pl

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*